Vestel Eskişehir Klima Servisi

Eskişehir Vestel Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Vestel klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Eskişehir’nın en köklü Vestel servislerinden birisi olan Eskişehir Vestel Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Eskişehir ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Eskişehir’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Vestel markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Vestel klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Eskişehir Vestel klima servisi olarak, Vestel klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Vestel klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eskişehir Vestel Klima Servisi olarak biz firma olarak Vestel marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Eskişehir Vestel klima servis merkezi olarak, aldığınız Vestel marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Vestel Klima Servisi , Gökmeydan Vestel Klima Servisi , Arifiye Vestel Klima Servisi , Çukurambar Vestel Klima Servisi, Yenikent Vestel Klima Servisi, Ihlamurkent Vestel Klima Servisi, Keçiören Vestel Klima Servisi, Aşağı Çağlan Vestel Klima Servisi, Gündoğdu Vestel Klima Servisi, 75. Yıl Vestel Klima Servisi, Gölbaşı Vestel Klima Servisi, Orta Vestel Klima Servisi, Sümer Vestel Klima Servisi ,

Huzur Vestel Klima Servisi, Çayyolu Vestel Klima Servisi, Erenköy Vestel Klima Servisi, Gültepe Vestel Klima Servisi, Bahçelievler Vestel Klima Servisi, Kurtuluş Vestel Klima Servisi, Şarkiye Vestel Klima Servisi, Ağapınar Vestel Klima Servisi, Vadişehir Vestel Klima Servisi, Akarbaşı Vestel Klima Servisi, Sevinç Vestel Klima Servisi, Akcami Vestel Klima Servisi, Akçağlan Vestel Klima Servisi,

Dede Vestel Klima Servisi, Karapınar Vestel Klima Servisi, Söğütözü Vestel Klima Servisi, Yenidoğan , Kayaş Vestel Klima Servisi, Karapürçek Vestel Klima Servisi, Osmangazi Vestel Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Vestel Klima Servisi, Kırkkonaklar Vestel Klima Servisi, Hasköy Vestel Klima Servisi, Gazi Mahallesi Vestel Klima Servisi

  • Eskişehir Vestel Klima Servisi
  • Vestel Klima Bakımı
  • Vestel Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Vestel klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Vestel klima ünitelerinizin bakımlarını Eskişehir Vestel Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın