Arçelik Eskişehir Klima Servisi

Eskişehir Arçelik Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Arçelik klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Eskişehir’nın en köklü Arçelik servislerinden birisi olan Eskişehir Arçelik Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Eskişehir ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Eskişehir’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Arçelik markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Arçelik klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Eskişehir Arçelik klima servisi olarak, Arçelik klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Arçelik klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eskişehir Arçelik Klima Servisi olarak biz firma olarak Arçelik marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Eskişehir Arçelik klima servis merkezi olarak, aldığınız Arçelik marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Dede Arçelik Klima Servisi , Gökmeydan Arçelik Klima Servisi , Arifiye Arçelik Klima Servisi , Gültepe Arçelik Klima Servisi, Yenikent Arçelik Klima Servisi, Ihlamurkent Arçelik Klima Servisi, Kırmızıtoprak Arçelik Klima Servisi, Aşağı Çağlan Arçelik Klima Servisi, Eryaman Arçelik Klima Servisi, 75. Yıl Arçelik Klima Servisi, İstiklal Arçelik Klima Servisi, Orta Arçelik Klima Servisi, Sümer Arçelik Klima Servisi ,

Huzur Arçelik Klima Servisi, Deliklitaş Arçelik Klima Servisi, Erenköy Arçelik Klima Servisi, Gültepe Arçelik Klima Servisi, Alanönü Arçelik Klima Servisi, Kurtuluş Arçelik Klima Servisi, Şarkiye Arçelik Klima Servisi, Ağapınar Arçelik Klima Servisi, Vadişehir Arçelik Klima Servisi, Akarbaşı Arçelik Klima Servisi, Sevinç Arçelik Klima Servisi, Akcami Arçelik Klima Servisi, Akçağlan Arçelik Klima Servisi,

Dede Arçelik Klima Servisi, Karapınar Arçelik Klima Servisi, Söğütözü Arçelik Klima Servisi, Yenidoğan , Kayaş Arçelik Klima Servisi, Kayapınar Arçelik Klima Servisi, Ostim Arçelik Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Klima Servisi, Kalkanlı Arçelik Klima Servisi, Gazi Mahallesi Arçelik Klima Servisi

  • Eskişehir Arçelik Klima Servisi
  • Arçelik Klima Bakımı
  • Arçelik Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Arçelik klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Arçelik klima ünitelerinizin bakımlarını Eskişehir Arçelik Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın