Alarko Eskişehir Klima Servisi

Eskişehir Alarko Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Alarko klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Eskişehir’nın en köklü Alarko servislerinden birisi olan Eskişehir Alarko Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Eskişehir ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Eskişehir’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Alarko markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Alarko klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Eskişehir Alarko klima servisi olarak, Alarko klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Alarko klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eskişehir Alarko Klima Servisi olarak biz firma olarak Alarko marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Eskişehir Alarko klima servis merkezi olarak, aldığınız Alarko marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Dede Alarko Klima Servisi , Gökmeydan Alarko Klima Servisi , Arifiye Alarko Klima Servisi , Gültepe Alarko Klima Servisi, Yenikent Alarko Klima Servisi, Ihlamurkent Alarko Klima Servisi, Kırmızıtoprak Alarko Klima Servisi, Aşağı Çağlan Alarko Klima Servisi, Eryaman Alarko Klima Servisi, 75. Yıl Alarko Klima Servisi, İstiklal Alarko Klima Servisi, Orta Alarko Klima Servisi, Sümer Alarko Klima Servisi ,

Huzur Alarko Klima Servisi, Deliklitaş Alarko Klima Servisi, Erenköy Alarko Klima Servisi, Gültepe Alarko Klima Servisi, Alanönü Alarko Klima Servisi, Kurtuluş Alarko Klima Servisi, Şarkiye Alarko Klima Servisi, Ağapınar Alarko Klima Servisi, Vadişehir Alarko Klima Servisi, Akarbaşı Alarko Klima Servisi, Sevinç Alarko Klima Servisi, Akcami Alarko Klima Servisi, Akçağlan Alarko Klima Servisi,

Dede Alarko Klima Servisi, Karapınar Alarko Klima Servisi, Söğütözü Alarko Klima Servisi, Yenidoğan , Kayaş Alarko Klima Servisi, Kayapınar Alarko Klima Servisi, Ostim Alarko Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Alarko Klima Servisi, Kırkkonaklar Alarko Klima Servisi, Kalkanlı Alarko Klima Servisi, Gazi Mahallesi Alarko Klima Servisi

  • Eskişehir Alarko Klima Servisi
  • Alarko Klima Bakımı
  • Alarko Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Alarko klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Alarko klima ünitelerinizin bakımlarını Eskişehir Alarko Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın