Beko Eskişehir Klima Servisi

Eskişehir Beko Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Beko klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Eskişehir’nın en köklü Beko servislerinden birisi olan Eskişehir Beko Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Eskişehir ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Eskişehir’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Beko markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Beko klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Eskişehir Beko klima servisi olarak, Beko klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Beko klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eskişehir Beko Klima Servisi olarak biz firma olarak Beko marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Eskişehir Beko klima servis merkezi olarak, aldığınız Beko marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Beko Klima Servisi , Gökdere Beko Klima Servisi , Çukurhisar Beko Klima Servisi , Çukurambar Beko Klima Servisi, Tunalı Beko Klima Servisi, Hasanbey Beko Klima Servisi, Keçiören Beko Klima Servisi, Eğriöz Beko Klima Servisi, Hacı Seyit Beko Klima Servisi, Aşağı Söğütönü Beko Klima Servisi, Gölbaşı Beko Klima Servisi, Kumlubel Beko Klima Servisi, Sakintepe Beko Klima Servisi ,

Hacıalibey Beko Klima Servisi, Çayyolu Beko Klima Servisi, Gazipaşa Beko Klima Servisi, Fevzi Çakmak Beko Klima Servisi, Bahçelievler Beko Klima Servisi, Koyunlar Beko Klima Servisi, Satılmışoğlu Beko Klima Servisi, Bahçelievler Beko Klima Servisi, Sütlüce Beko Klima Servisi, Batıkent Beko Klima Servisi, Ömerağa Beko Klima Servisi, Boyacıoğlu Beko Klima Servisi, Cumhuriyet Beko Klima Servisi,

Ertuğrulgazi Beko Klima Servisi, İhsaniye Beko Klima Servisi, Söğütözü Beko Klima Servisi, Şirintepe , Kayaş Beko Klima Servisi, Karapürçek Beko Klima Servisi, Mamure Beko Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Beko Klima Servisi, Kırkkonaklar Beko Klima Servisi, Hasköy Beko Klima Servisi, Gazi Mahallesi Beko Klima Servisi

  • Eskişehir Beko Klima Servisi
  • Beko Klima Bakımı
  • Beko Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Beko klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Beko klima ünitelerinizin bakımlarını Eskişehir Beko Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın